Број на оглас: 3069742
Објавен на: 15.01.2019, 09:26
1 / 5

opel astra 2.0

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirana so zelen karton
dosta zacuvena