Број на оглас: 3069739
Објавен на: 15.11.2018, 16:08
1 / 7

golf 6

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registriran cela godina
full oprema