Број на оглас: 3069623
Објавен на: 16.11.2018, 22:16
1 / 1

SE PRODAVA ZITO REKOLTA 2018 EXTRA!!!

12 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zito rekolta 2018 imam 6 tona vo koi ima:jacmen,pcenica,trikitale !!!

Povejke info na tel: 070-318-321
070-318-321
070-318-321