Број на оглас: 3069603
Објавен на: 20.01.2019, 15:28
1 / 1

PRODAVAM LIVADSKO SENO REKOLTA 2018 EXTRA !!!

90 МКД 119 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam livadsko seno rekolta 2018 imam okolu 800 bali vo koi ima 300 prekos extra!!!

Kontakt tel: 070-318-321
070-318-321
070-318-321