Број на оглас: 3069570
Објавен на: 10.05.2019, 09:52
1 / 12

Потполно нови неотпакувани разни слушалки за токи воки

500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Слушалките се за сите видови токи воки екстра квалитетни професионални цените им се од 5€ па до 15€ на парче по избор ваш.Може испорака по карго.Погледнете ги во фотографииве изберете и јавете се лесно ќе се договориме за се.