Број на оглас: 3069531
Објавен на: 17.01.2019, 20:05
1 / 9

MERCEDES A170cdi 2002 (mozi zamena)

2.000 € Цената е фиксна 2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava mercedes a170cdi 70kw (95ks)
Redizajn 2002 god.
Odlicna Sostojba so klima ispravna
Novi amortizeri
Novi kocnici

Mozi zamena za pogolemo

kontakt na email, poraki i na Tel .075 251 321
075 251 321
075 251 321