Број на оглас: 3069449
Објавен на: 15.11.2018, 21:29
1 / 8

Audi A4

1.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.6 ,kolata e vo dobra sostojba,ima plus 4 gumi so bandash,cenata e mnogu idealna