Број на оглас: 3069432
Објавен на: 13.11.2018, 11:06
1 / 12

Audi a6c5 2.5 tdi quattro s line 2000 god

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi a6c5 so ful oprema funkcionalna 5novi gumi registrirana prodavam ili menuvam tel za kontakt 071 204 352 smeneto ulje i filtri na 10 11 2018