Број на оглас: 3069306
Објавен на: 14.11.2018, 11:59
1 / 8

FIAT BRAVO 2009

По Договор 1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat bravo 1.4 benzin.
Redovno servisirana
Registrirana 08.02.2019 plus zelen karton.
Cetiri novi gumu kombinirani letni zimski