Број на оглас: 3069287
Објавен на: 09.11.2018, 11:28
1 / 7

Izdavam stan vo centarot na Prilep

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Orde Tuteski 4/5

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам стан во центарот на Прилеп до клуб калипсо..Станот е наместен спремен за вселување.Има плус две тераси и спална соба.Цената е по договор и контакт само телефон за подетални информации.
Контакт Кире 070353335
Контакт Кире 070353335
Контакт Кире 070353335