Број на оглас: 3069239
Објавен на: 21.05.2019, 13:05
1 / 3

Se prodava dukan vo strog centar ( na berza)

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
72 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dukan vo strog centar ( na berza )
povrsina 57m2 plus podrum 15 m2
poveke informacii na telefon 070 223 048 , 077 88 88 12 ili 070 770 093