Број на оглас: 3069029
Објавен на: 14.11.2018, 07:25
1 / 3

Land Rover Discovery 2.5 td na bg tablici 4×4

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Discovery
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
102 kw / 139 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Land Rover Discovery 2.5 td.vo odlicna sostojba.se funkcionira na nego