Број на оглас: 3068895
Објавен на: 14.11.2018, 10:01
1 / 3

Samsung Core 2

1.990 МКД Цената не е фиксна 2.800 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Core 2
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Samsung Core 2 zacuvan se ispravno