Број на оглас: 3068681
Објавен на: 15.04.2019, 10:40
1 / 8

Panda odlicna

1.650 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
4 kw / 5 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda1.1,klima ispravna,143000km,servisirana na 135000km,alumuniumski bandazi,dobri gumi,pali vozi bez dopolnitelni davacki,odlicna.cenata e fiksna,puknato predno staklo