Број на оглас: 3068557
Објавен на: 06.12.2018, 12:42
1 / 6

OPEL ASTRA 1.7D

750 € 850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba ,inf na tel 070 611 069 Marjan