Број на оглас: 3068542
Објавен на: 09.11.2018, 19:43
1 / 9

Samsung Galaxy J5 (2016)

5.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung Galaxy J5 (2016)
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy J5 (2016)