Број на оглас: 3068235
Објавен на: 09.04.2019, 17:24
1 / 10

Audi A3 1.9 TDI 110ks- 1999 godina

2.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 TDI 110 ks 1999 godina, napraven komplet servis,nov akumulator so garancija 2 godini, centralno zaklucuvanje, ABS, ima novi letni gumi , registrirano do 05.09.2019