Број на оглас: 3067057
Објавен на: 06.12.2018, 14:49
1 / 9

ЧОЈС -Renoviran Stan 40m2 na.ul Bekir Ali Riza

28.000 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Друго
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan so zasebna spalna vo blizina na centar na ul Bekir ali riza vo blizina na skoloto Bratstvo)na 6 kat (lift)so vkupna povrsina od 40 m2,kompletno renoviran Raspored:dnevna so kujna,zasebna spalna ,wc i terasa Stanot se prodava delumno namesten

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС (претпријатие)