Број на оглас: 3066996
Објавен на: 20.01.2019, 22:42
1 / 12

Pezo Partner 1.4 benzin-plin

2.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot Partner 1.4 benzin-plin so dizna na dizna i atest so ful oprema klima i 4 novi gumi...

Tel:070537160 Simo