Број на оглас: 3066584
Објавен на: 27.06.2019, 09:31
1 / 12

BMW 525tds

2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 525 tds vo super sostojba
So dva para al bandasi Novi zimski I Novi letni gumi redovno servisirana I odrazuvana registrirana cela godina do 20-12-2019gidina