Број на оглас: 3066554
Објавен на: 13.11.2018, 09:43
1 / 12

BMW 325D M-SPORT COUPE 2011 205KS FACELIFT

15.990 €
Марка:
BMW
Модел:
325
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 325D 2011 NEW FACE LAST EDITION 3.0d MOTOR

UVOZ OD ITALIJA SO PLATENI SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA.

MN MOKJNO I MNOGU EKONOMICNO SO PROSEK OD 6.5L NA 100KM.

M SPORT PAKET NA OPREMA

PREKRASNA SOSTOJBA NA PRVA BOJA,MEHANICKI PERFEKTNO,SERVISIRANO KOMPLET PLUS 4 NOVI GUMI 10.2018 GOD

ZA POVEKE INFO:071 740 005