Број на оглас: 3066442
Објавен на: 01.04.2019, 12:50
1 / 12

Se izdava deloven objekt

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
800 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izada deloven objekt na dva sprata po 400m2 na sprat vo poranesna partizanka upravna zgrada za poveke informaci javetese na 070 208 251 Drage
070 208 251 Drage
070 208 251 Drage