Број на оглас: 3066440
Објавен на: 02.08.2020, 07:55
1 / 1

Dizni Ford 1.6 tdci 75kw

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Dizni Ford 1.6 tdci 75kw
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Diznite se zdravi