Број на оглас: 3066388
Објавен на: 24.06.2019, 12:43
1 / 11

CITROEN C4 1.6 HDI 2006g.

3.380 € Цената не е фиксна 3.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer
-Recaro sedista
-Dva klucevi
-Tempomat
-Parking senzori
-Senzori za dozd
-Senzori za svetlo
-Klimatronik dvozonski
-Komandi na volan
-ABS
-ESP
-Elektrika na site prozori
-Centralna brava
-Redizajn na modelot
Moze zamena
Registrirana do Maj 2020g. So zelen karton.
Za poveke info:078318999