Број на оглас: 3066276
Објавен на: 15.03.2019, 17:29
1 / 12

Opel zafira 1.9 cdti 2007god,donesen od ch,moze zamena...

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 1.9 cdti
God 2006-7
Sega doneseno od svajcarija
Plateni site davacki se prodava do registracija
-6brzini
-edinstven u mk so naj full opremi
-klimatronik
-abs
-servo
-airbag
-bord computer
-koza original
-panorama krov
-tempomat
-dobri gumi
-servisiran redovno
-i mnogu drugi opremi
-moze zamena
Info 070827441
-auto plac cile