Број на оглас: 3066196
Објавен на: 04.02.2019, 19:23
1 / 8

HITNO !!!!!Fotelji ekstra cena

1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat fotelji ,separinja,masicki kupeni od DE-NI mebel fotelji 1000 den 1300 den 1500 den.2000 den. Separe 3000 den. I 2000 den masicki po 1000 i 1500 den socuvani inf.tel 078278954