Број на оглас: 3066135
Објавен на: 21.03.2019, 19:32
1 / 4

225-55 R16 4gumi Zimski

4.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi Hankook
225-55-R16