Број на оглас: 3066076
Објавен на: 08.01.2019, 18:48
1 / 8

BMW 530D

7.800 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530d vo odlicna sostojba
Registrirano do 04.2019 so zelen karton
Tel: 075 748 424