Број на оглас: 3066074
Објавен на: 09.11.2018, 20:03
1 / 3

BMW X5 3.0 Facelift Benzin/Plin

7.200 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisiran i bez vlozuvanje vo nego.Euro 3 e i ne moze da se carine na MK tabli
Informacii samo na toj broj:
077 944 093 Vasko