Број на оглас: 3066039
Објавен на: 15.05.2020, 12:28
1 / 3

TEPISON

2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA DETSKI TEPISON
2 metri so 1.20
cena 2000.den OHRID