Број на оглас: 3066033
Објавен на: 07.05.2019, 22:13
1 / 3

Korejski choper KeeWay SuperLight1 1500cc

60.000 МКД
Марка:
Kee Way
Вид:
Туринг
Година:
2009
Модел:
SuperLight 150cc
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motorot e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski

Mozi zamena za Mercedes w124