Број на оглас: 3066009
Објавен на: 09.12.2018, 18:12
1 / 5

Fiat stilo 1.9 jtd

1.699 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat stilo karavan so full oprema