Број на оглас: 3065965
Објавен на: 18.04.2019, 07:59
1 / 11

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116

2.299 €
Марка:
Seat
Модел:
Alhambra
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alhambrata e donesena od svajcarija reg.na bg tabli cela god.maksimalno socuvana kola ful oprema servisirana se funkcionira na nea kako sto treba.vo odlicna sostojba .INFORMACII NA 078600222 078600222 078600222 moze zamena za kola na mk tabli.