Број на оглас: 3065948
Објавен на: 13.11.2018, 14:23
1 / 5

20 KW ПЕЧКА НА ДРВА СО ВГРАДЕН КОТЕЛ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ

240 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


20 KW Печка на дрва со вграден котел за парно греење, експанзија (сад) од 18 литри и пумпа