Број на оглас: 3065578
Објавен на: 13.11.2018, 10:16
1 / 4

Scania 124L-420 2003god standart i 124L-420 2004 god mega

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve scanii 124L-420 2003 godina standart i 124L-420mega 2004 godina za poveke info na 071 274 702