Број на оглас: 3065368
Објавен на: 27.05.2020, 01:26
1 / 12

PRODAVAM FIAT DUCATO 2.8 TD

2.810 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM FIAT DUCATO VO VOZNA SOSTOJBA
KOMBETO E PROIZVEDENO 2002 GODINA
NEMA NIKAKVI ZABELESKI NITU NA KAROSERJATA NITU NA MOTOROT.
PALI VOZI.
MOZE I ZAMENA
070/491-503, 078/866-917, 078/239-655