Број на оглас: 3065278
Објавен на: 19.01.2019, 13:45
1 / 12

Fiat Bravo 1.9jtd 120hp registrirano cela godina

4.000 € Цената не е фиксна 4.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT BRAVO 1.9 Multijet 120hp 2008god -registrirana do 09.2019 -klima -bord kompjuter -elektrika na stakla -elektrika na retrovizori -senzori za parking -city servo volan -hillholder -8 airbag -podesuvanje na volan -komandi na volan -tempomat -fabricko radio so cd -aluminiumski bandazi -promeneto maslo I filtri na 28.12.2018