Број на оглас: 3065235
Објавен на: 18.03.2019, 10:53
1 / 8

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI *** DINAMIQUE *** 2007 *** 131 HP ***

3.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna 1.9 DCI, so 131 konjski sili, proizvedena 2007-ma godina, poseduva Dinamique FULL oprema.
Voziloto ima pominato
161 000 km, odlicna sostojba, kako mehanicki taka i tehnicki, enterier kako nov bez znaci na upotrebuvanost.
Doneseno od Slovenija so vozenje 1200 km.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Mozna proverka na voziloto po vasa zelba.