Број на оглас: 3065133
Објавен на: 14.11.2018, 09:43
1 / 2

Peugeot 206 1.4 hdi

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e redizajn so klimatronik abs esp aluminski bandasi elektrika na prozori centralno zaklucuvanje i ima fakturi se sto e smeneto od 50.000 den.dadeni poslednite 2god.