Број на оглас: 3065069
Објавен на: 09.11.2018, 17:56
1 / 1

Digalka / Dizalica / NOVA / Fiat i drugi modeli

800 МКД Цената е фиксна 850 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam neupotrebuvana digalka za kola.

Za povekje info javete se na 07239514 ili sms, viber i e-mail.