Број на оглас: 3064956
Објавен на: 13.11.2018, 09:42
1 / 1

PS3 оригинални игри

400 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Оригинални игри за PS3 100% функционални. Цена 400 ден од игра