Број на оглас: 3064940
Објавен на: 04.08.2020, 08:51
1 / 4

Zastava 750, 850(ФИЌО) Оригинал Метални Раткапни 3 броја

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат за Zastava 750, 850(ФИЌО) Оригинал Метални Раткапни 3 броја. Одлично сочувани.
На фотографиите раткапните не се избришани од прашина. Чувани се на суво во гаражата.

Цена на трите Раткапни е 2000 денари

Праќам по Карго со Откуп низ цела Македонија.

Ве молам само телефонски повици!! Благодарам !!
Телефон за контакт нон-стоп:
070 621 670 Гиго
Град Неготино 1440