Број на оглас: 3064676
Објавен на: 14.11.2018, 13:00
1 / 1

Kaciga za skijanje

2.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kaciga za skijanje REUSCH
Sostojba 10/10 bez fizicki i kozmeticki ostetuvanja. Golemina L/XL
Cena 2000 den.