Број на оглас: 3064643
Објавен на: 16.05.2019, 18:15
1 / 6

OPEL CORSA MNOGU SOCUVANA!!!!

2.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL CORSA 1.2 SERVISIRANA.
NE UDIRANA I NE FARBANA.
PROVERKA KADE SAKATE!
SO EDEN ZBOR TOP KOLICE!!
TOP CENA!
ZA POVEJKE INFORMACI ZVONETE NA TEL ---> 075-586-590