Број на оглас: 3064562
Објавен на: 16.11.2018, 09:38
1 / 8

Prodavam/menuvam BMW X5 3.0

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
218 kw / 296 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam/menuvam BMW X5 3.0D 218ks,2005,BG tabli,z.karton do 01/2019,servisirana so full oprema: panorama,face,sport packet,webasto,dvozonska klima,kozen salon,metalik,halogneki,grejaci na sedista i dr..... moze zamena za BMW X3,Audi,Mercedes itn