Број на оглас: 3064294
Објавен на: 14.11.2018, 10:52
1 / 6

Se prodava opel astra 1.8 16 v

850 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e pali vozi motor odlicen karoseriski zdrava oprema centralno klima elektrika na stakla novi gumi nof akomolator registracija do 23 .11