Број на оглас: 3064158
Објавен на: 23.05.2020, 19:10
1 / 9

Mercedes Benz C200 Avantgarde

15.800 € Цената не е фиксна 16.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes W204 facelift model.
- Uvezen od Germanija so 130.000 ;
Momentalno ima 175.000. Garazhiran.
- Servisiran (vodna pumpa - na 145.000)

Navigacija , hard disk, bluetooth povrzuvanje , parking senzori (pomos pri parkiranje) , avtomatski/ intelegentni svetla, polu-kozni sedista so greachi ....... Avantgarde oprema...

** Mozе zamena samo so vozilo nad 2015-ta

** Korekcija na cena samo na lice mesto