Број на оглас: 3064148
Објавен на: 12.11.2018, 23:37
1 / 2

Зимски гуми 195/60/15 tigar winter

120 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Комплет 4 зимски гуми скоро нови, возени една сезона.