Број на оглас: 3064118
Објавен на: 17.11.2018, 13:00
1 / 7

Se prodava BMW 320tdi

2.700 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


servs komplet
novi gumi
dobro zacuvano vredi da se vidi