Број на оглас: 3064022
Објавен на: 11.01.2019, 15:01
1 / 7

Se prodava Peugeot 307 HDI

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
cenata ne e fiksna

Dimitar 076 480 645